Nejlepších 10 hostelů v destinaci Gothenburg, Švédsko

Jedny z nejlepších míst pro batůžkáře v destinaci Gothenburg

Hodnocení

Fantastické: 9 a více Velmi dobré: 8 a více Dobré: 7 a více Dostačující: 6 a více
Náš top výběr Nejnižší cena Hvězdičky a cena Nejvyšší hodnocení s nejvíce komentáři

Pokud si chcete zobrazit nejnovější ceny a nabídky, vyberte termín.

Tento hostel se nachází ve čtvrti Linnéstaden v Göteborgu a nabízí světle zařízené pokoje s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi. Do parku Slottsskogen lze dojít pěšky za 2 minuty.

the staff is very helpful the kitchen is spacious and has all you need there’s a terrace from the breakfast lounge (although getting back in is tricky) the room was cute and not too cramped the breakfast was excellent

za noc

This family-run property offers cottages and rooms with free WiFi and parking. It is a 10-minute tram ride from Gothenburg Central Station. Liseberg Theme Park is within 15 minutes’ drive.

Best hostel we stayed so far. Free parking.

8
Velmi dobré
1 692 hodnocení
Cena od
1 118 Kč
za noc

Tento hostel má výhodnou polohu 5 minut jízdy tramvají od hlavního nádraží v Göteborgu a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s kabelovou TV.

čisto, ve dvou na pokoji, blízko zastávky autobusu i tramvaje, obchod, restaurace jsou na každém rohu. vybavena kuchyň, kafe a čaj zdarma. není co vytknout. doporučuji

8.3
Velmi dobré
1 010 hodnocení
Cena od
796 Kč
za noc

Lisebergsbyns Vandrarhem se nachází na ideálním místě ve čtvrti Örgryte-Härlanda v destinaci Gothenburg.

za noc

Tento hotel se nachází v centru Göteborgu, necelých 5 minut chůze od náměstí Järntorget a malebné historické čtvrti Haga, a nabízí Wi-Fi zdarma, kompletně vybavenou sdílenou kuchyň a ledničku na...

Everythig! This hostel is absolutely amazing!! I highly recomment and would love to stay again.

7.6
Dobré
1 187 hodnocení
Cena od
965 Kč
za noc

Nachází se 3 minuty chůze od Stigbergstorget Tento ekologický hostel se nachází 14 minut jízdy tramvají od hlavního nádraží v Göteborgu.

The staff was very kind to recieve my laugagge while check in hours arrived. Kitchen, toiket and rooms where always clean. The garden is beaituful. Location is great fro different directions of the city. I enjoyed my whole stay there

7.9
Dobré
2 165 hodnocení
Cena od
611 Kč
za noc

Hostel Linné se nachází ve čtvrti Linnéstaden v centru Göteborgu. Hostům je zde k dispozici sdílená kuchyň s varnou deskou a lednicí. V hostelu je dostupné bezplatné Wi-Fi připojení.

za noc

Hotel Göteborg se nachází 5 minut chůze od zábavního parku Liseberg a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s nově zrekonstruovanou sdílenou koupelnou. Centrum Göteborgu je vzdálené 1 km.

The facilities it was very nice and comfortable 👌 the location as well next to the center very good choice and cheap

7.7
Dobré
2 486 hodnocení
Cena od
629 Kč
za noc

Slottsskogens Hostel se nachází v poklidné čtvrti Linnéstaden v centru Göteborgu. Nabízí Wi-Fi zdarma a pokoje s TV, posezením a sdílenými koupelnami. Poskytuje se ložní prádlo.

A modern, nice hostel that exceeded our expectations. Good location, very close to the bus stop + Willys (grocery store). Very well equipped kitchen and nice bathrooms. The room was comfortable, well-fitted, and we had a nice view! I would recommend this place to everyone, as I was pleasantly surprised.

7.7
Dobré
1 921 hodnocení
Cena od
613 Kč
za noc

Spoton Hostel & Sportsbar se nachází v Göteborgu, jen 150 metrů od jižního vstupu do zábavního parku Liseberg.

Very nice and gentle staff Clean place, next to the bus stop and train station Next to the city by walking

Hledáte hostel?

Cestovatelé s malým rozpočtem dobře vědí, že ubytování v hostelu jim zaručí nejlepší zážitek z pobytu. Díky pobytu v hostelu ušetříte peníze na objevování města a své zážitky můžete sdílet s ostatními ve společné kuchyňce či baru. Standardem v hostelech jsou společné pokoje se sdílenou koupelnou, ale pro ty, kteří jsou ochotni si připlatit, mají hostely vyhrazeny i soukromé pokoje.

· 1 692 hodnocení

Really nice an cozy place. Music in the bathroom.

· 1 187 hodnocení

Everything i liked it here. Thanks for everything !

· 1 740 hodnocení

Express checkin and all the amenities. Quiet ane calm place.

· 1 921 hodnocení

It's not far from the bus stop and It's safe.

Velmi dobré
    hostel na klidném místě, společné zařízení čisté, parkování zdarma v místě, blízko tramvajové zastávky do centra, dobrá cena
    Ivana
    Mladý pár
  • Prům. cena za noc: 1 679,80 Kč
    7.7
    Hodnocení 7.7
    Dobré
    Prostorný, dobře zařízený hostel. Skvělá kuchyně, dostatek sprch a záchodů. Velká sedačka s televizí. Dobré spojení tramvají po celém městě. Velmi jednoduché vyzvednutí klíčů přes kód a ochotné jednání na recepci.
    Lucie
    Skupina
  • Prům. cena za noc: 1 288,02 Kč
    6.2
    Hodnocení 6.2
    Dostačující
    Jednoduchý vstup do hostelu přes PIN.Velmi nízká cena na centrum Gothenburgu.
    Markéta
    Rodina s malými dětmi
    6.2
    Dostačující
    Hostel byl ve skvělé lokalitě,kousek od hotelu se nachází velmi hezký park, botanická zahrada a přírodní rezervace. Autobusová zastávka je přímo u hostelu,bus tu jezdí každých 5-10min a odveze vás do centra. Sprchy a koupelny nejsou tak hrozné,jak jsou v nějakých komentářích popisovaný. Rychlý Check in - všechny info přijdou v SMS a mailu.
    Michael
    Skupiny přátel
  • Prům. cena za noc: 1 548,20 Kč
    7.9
    Hodnocení 7.9
    Dobré
    umístění hostelu kousek od centra - dobře dostupné, nádherný soukromý pokoj i s umyvadlem, skvělá sdílená kuchyně, která byla vybavená a měla vše, celková čistota, sprchy, příjemný personál
    misa_0095
    Skupina
  • Prům. cena za noc: 1 397,68 Kč
    7.7
    Dobré
    V pěší vzdálenosti od historického centra, obchod za rohem, krásný park se zoo 5 min chůze od hostelu. Vše kousek.